EA Force Hakkında

EA Force, tüm teknolojik yatırımlarını sahip olduğu bilgi, tecrübe ve geniş network ağı ile Türkiye ve Dünya’nın en önemli markaları ile bir araya getirmeyi amaç edinir.

Finansal teknoloji, süreç otomasyonu, yapay zeka ve robotik yazılım  alanları başta olmak üzere katma değeri yüksek teknoloji üreten alanlara yatırım yapan veya stratejik iş ortaklığı kuran EA Force, şirketlerinin tüm satış, stratejik ve finansal süreçlerini profesyonel kadrosu, sahip olduğu bilgi birikimi ile tek bir merkezden yönetmektedir.

Şirketlerimizin sahip olduğu teknoloji platformlarını ve ürettiğimiz çözümleri pazardaki hedef müşterilere sunmak, her bir yatırımımızı güçlendirmeye devam ederken, müşteri portföyümüzün gelişimine ise pozitif katkı sunuyor. Bu katkı EA Force olarak bizleri teknoloji yatırımları yapmaya, yaptığımız yatırımları bir değere dönüştürmeye ve müşterilerimiz ile beraber büyümeye olan inancımızı arttırıyor.

Teknoloji Platformlarımız

Hakkında
Hakkında
Hakkında

Teknoloji Platformlarımız

Şirketlerimizin sahip olduğu teknoloji platformlarını ve ürettiğimiz çözümleri pazardaki hedef müşterilere sunmak, her bir şirketimizi güçlendirmeye devam ederken, müşteri portföyümüzün gelişimine ise pozitif katkı sunuyor.

İletişime Geç

Bizimle iletişime geçmek için formu doldurabilirsiniz.

    Iğrıp Sokak No:13 Kadıköy / İstanbul