Açık Bankacılık Platformu

Tüm banka ve pos hesaplarınızı web platformumuzda ya da mobil uygulamada aynı anda görüntüleyebilir, raporlayabilir, takip edebilir
ve hatta havale/eft emirleri verebilirsiniz.

Açık Bankacılık nedir?

Açık bankacılık, servis sağlayıcıların, kullanıcıların finansal bilgilerine onların onayı ile ve belirlenmiş koşullarla erişmelerine imkan sağlayan güvenli bir API teknolojisidir.

Platformun Özellikleri

Tam Zamanlı Yardımcı

Tüm banka ve pos hesaplarınızı bir arada tek bir uygulamada aynı anda görüntüleyebilir, raporlayabilir, takip edebilir ve hatta havale/eft emirleri verebilirsiniz.

26 Banka ile Banka Anlaşmalı

Uluslararası standartlarda güvenli, hızlı ve kolay, tüm banka sistemleriyle entegre yapabilirsiniz ve %98’e varan oranda bankacılık işlemlerinizi otomatize edebilirsiniz.

Kolay ve Güvenilir

Güncel finansal durumunuza, pos hesaplarınıza, döviz hesaplarınıza, son hesap hareketlerinize, anlık raporlarınıza ve banka bazında ayrı ayrı hesap bakiyelerinize kolayca erişebilirsiniz.

Mobil Çözüm Uyumlu

Web üzerinde yapabileceğiniz tüm özellikleri kullanabileceğiniz mobil uygulama ile tüm bankalardaki bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz.

SAP ve Oracle ile Entegre

SAP ve Oracle gibi sistemlerle tam entegrasyon sağlayan servis altyapısıyla bankacılık işlemlerinizle otomatik olarak sistemlerinizde kullanabilirsiniz.

Sistem Bağımsız Platform

Kullandığınız ERP ve muhasebe programınız farketmeksizin tüm sistemlerle birlikte çalışan bankacılık deneyimi yaşayabilirsiniz.

Sayılarla Açık Bankacılık

1
Anlaşmalı Banka
0 +
B2B Kurumsal Proje
1 +
Aktif Kullanıcı

Bir Görüşme Planlayın

Platformumuz hakkında bilgi almak ve tüm avantajlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçin.