Pazar Analiz & Raporlama Platformu

Çeşitli sektörlerdeki detaylı satış raporlarına anlık olarak ulaşın; fiyat, stok, rakip, fırsat takibi yaparak doğru stratejiyi belirleyin.

Sektörel Raporlamadaki Sorunlar

Günümüzde araştırma şirketleri, market analizlerini ve satış raporlarını, 1-3 aylık bir gecikme ile üretici firmalara sunabilmektedir.

Tedarik Zinciri Yönetiminin (SCM), Verimli Tüketici Yanıtının (ECR), Kampanya, Sadakat, Stock-out yönetiminin etkin olabilmesi için çok hızla aksiyon almak gerekir.

Pazar Analiz & Raporlama Platformu, canlı veri sunar. Saha satış verileri ile anlık raporlar oluşturarak, sahayı canlı izlemenize olanak sağlar.

Platformun Özellikleri

Anlık Ürün Denetleme

Piyasaya yeni çıkan bir ürününüzün kendi sektörünüzde anlık olarak hangi durumda olduğunu görerek hızlı kararlar alabilirsiniz.

Esnek & Detaylı Analiz

Saatlik, günlük, haftalık ve aylık raporların sonuçlarına göre hızla yeni kampanya belirleyebilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Kayıp Satış Analizi

Platform sayesinde kayıp satışlarınızı mahalle, ilçe, il bazlı inceleyebilir ve fırsat takibinizi hızlıca tespit edebilirsiniz.

Sepet & Segment Raporları

Platform içerisinde bulunan detaylı sepet analizleri sayesinde birliktelik, kategori ve segment analizlerinizi yapabilirsiniz.

Reklam Verimliliği

Pazarlama faaliyetlerinizin sonuçlarını karar destek sistemi sayesinde anlık olarak inceleyebilir ve hızlı stratejik kararlar alabilirsiniz.

SAP HANA Altyapısı

Toplanan veriler buluttaki SAP Hana sistemi üzerinde işlenir ve Microsoft Power BI yada tercih edeceğiniz bir Karar Destek Sistemi ile anlık raporlanır.

Sayılarla Pazar Analiz Platformu

1 +
Kayıtlı Satış Noktası
0 M
Satırlık Satış Verisi
1
Uluslarası Ödül

Bir Görüşme Planlayın

Platformumuz hakkında bilgi almak ve tüm avantajlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçin.