Robotik Süreç Otomasyonu

RPA teknolojisi sıkıcı günlük görevleri sizin için yerine getirir. Görevlerinizi yazılım robotlarımıza devredin ve 7/24 çalıştırın.

Robotik Süreç Otomasyonu (RPA) nedir?

Robotik süreç otomasyonu (RPA), normalde bilgi çalışanları tarafından gerçekleştirilen, fazlasıyla yinelemeye dayalı rutin görevlerin otomatikleştirilmesi için yazılım robotlarının kullanılmasıdır.

Yinelenen görevleri neden otomatikleştirmelisiniz?

Yinelenen görevlerin otomatikleştirilmesi, zamandan ve paradan tasarruf sağlar. Robotik süreç otomasyonu robotları, görevleri daha hızlı tamamlayarak otomasyon platformunun değerini artırır ve çalışanların yüksek değerli çalışmalar yapmalarına imkan tanır.

Platformun Özellikleri

İnternetten istediğiniz verileri toplayın

RPA, web'in her yerinden verileri alıp karşılaştırabilir, sosyal medya verilerini toplayabilir, resimleri ve belgeleri otomatik olarak indirebilir ve hatta herhangi bir işgücü olmadan formları doldurabilir.

İş gücünüzü arttırın ve şirketinizi büyütün

RPA Aracı ile süreçleri değerlendirmek, nitelendirmek ve önceliklendirmek gibi zaman alan görevleri kolaylaştırıp, iş gücünüzü daha nitelikli işlere ayırabilirsiniz.

Fiyat Takibi ile İnternetteki fiyatları takip etmede uzmanlaşın

RPA ile rakipleriniz hakkında bilgi toplayabilir, farklı kaynaklardan ürünlerin fiyatlarını listeleyebilir, onları karşılaştırabilir ve her zaman güncel kalabilirsiniz.

Windows, Linux, Mac Uyumlu

Uyumluluk konusunda endişe etmeyin. Robomotion PC, Linux, Mac farketmeksizin neredeyse tüm yazılımlarla çalışır.

SAP ile Entegre RPA

Robotik Süreç Otomasyonu ile SAP üzerinde tekrar eden işlerinizi kolayca otomatikleştirebilirsiniz. Yeni kayıt oluşturma, varolan kaydı güncelleme, raporlama gibi bir çok işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Her Sektöre Uygun Yapı

Perakende, Finans, Turizm, Gayrimenkul, Ağır Sanayi gibi birçok sektöre uygun altyapı sayesinde zaman alan görevlerinizi RPA ile yaparak, vaktinizi daha verimli kullanabilirsiniz.

Sayılarla RPA Platformu

1 +
Kurumsal Müşteri
5000
Saat Aylık Tasarruf
1 %
Aylık büyüme

Bir Görüşme Planlayın

Platformumuz hakkında bilgi almak ve tüm avantajlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçin.