Tedarikçi Finansmanı Platformu

İşletmeniz için özel olarak tasarlanmış tedarikçi finansmanı sistemiyle işletme sermayenizi hiç olmadığı kadar arttırın.

Tedarikçi Finansmanı nedir?

Tedarikçi Finansmanı, alıcı firmaya mal veya hizmet sağlayan tedarikçinin, yapmış olduğu satıştan doğan alacaklarını ihtiyaç duyduğu zamanda nakde dönüştürmesini sağlayan finansal bir enstrümandır.

Tedarikçi Finansmanı ile alıcı firma ve tedarikçi, ödeme ve tahsilatlarda nakit akışına ve/veya bilanço hedeflerine uygun olarak düzenleme yapma imkanına sahip olur. Bu sistem ile alıcı firma ödemelerini vadede yaparken tedarikçi firma ise yine aynı alacak için erken ödeme alma imkanını elde eder.

Platformun Özellikleri

Daha fazla para kazanın

İster ödeme vadesini esnetmek isteyen bir alıcı olun isterseniz de nakit akışını iyileştirmek isteyen bir tedarikçi olun. Platform, 5 kata kadar işletme sermayenize katkı yapar.

İşlemlere Hemen Başlayın

Bulut tabanlı platformumuz, hem alıcılar hem de tedarikçiler için hızlı ve kolaydır. Bir düğmeye dokunarak tüm işlemleri dijital olarak yapabilirsiniz.

Daha fazla finans kurumuyla çalışın

Platform, tedarikçi finansmanı işlemi yapmak isteyen alıcı ve tedarikçilere birden fazla finans kurumu ile çalışma imkanı sunarak benzersiz bir ortam yaratmaktadır.

Özel Entegratörlerle Uyumlu

Türkiye'nin en çok kullanılan özel entegratörleriyle anlaşmalı olması sayesinde tüm faturalarınızı anında platformda görüntüleyebilirsiniz.

SAP Entegre Tedarikçi Finansmanı

Platform adına özel olarak yazılan hazır SAP paketi sayesinde uzayan entegrasyon süreçlerini düşünmeden hemen entegre edebilirsiniz.

Gelişmiş Kural Setleri

Farklı tedarikçi gruplarınız için farklı iskonto oranları, farklı banka anlaşmaları belirleyerek tedarikçi finansmanı yapınızı bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

Sayılarla Tedarikçi Finansmanı

1 +
Kurumsal Müşteri
0 M TL
Aylık İşlem Hacmi
1
Anlaşmalı Banka

Bir Görüşme Planlayın

Platformumuz hakkında bilgi almak ve tüm avantajlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçin.